Ski Lyžák Ski Nostalgický výlet do našich školních let

Lujza (14)

Hodně čte, kreslí, píše vlastní povídky a poslouchá metal. Její nejoblíbenější kapely jsou Nightwish a HIM. O larpech zatím nemá zdání, protože tráví poslední rok na základní škole, kde nemá moc kamarádů, kteří by ji rozuměli. Je dcera učitelky, šprtka a má nehezké akné, takže není oblíbená. Těší se, až vypadne na gympl a pak z ní bude archeoložka.

Čiki (15)

S cigárama přestal v devíti, ale začíná objevovat kouzlo kormy. Na zdi mu visí zvlněnej plakát Spice Girls a novej plakát s Catherine Zetou-Jones. Poslouchá Blind Guardian a Asonanci a po nocích, kdy jsou rodiče v práci, sjíždí horory. Do školy chodí pořád pozdě, protože neustále zaspává. Vyniká v literatuře a psaní omluvenek. Skládá milostnou poezii a má pocit, že se tím bude živit. Při poflakování po parcích na sídlišti si dává bacha, aby nesed na stříkačku.

Maník (16)

Zajímá se o počítače, chtěl by být síťařem. Hraje počítačové hry (např. GTA: San Andreas nebo Battlefield). Jeho image je punk rock, poslouchá Sum41, Blink182 a Green Day. Jezdí na skejtu (nebo se aspoň snaží) a na koloběžce na U rampě.
Je zakladatel klubu KoRH s nimiž hraje Dračí Doupě a chodí na Červeňák hrát larp. Larpy by chtěl jednou i organizovat.

Fáňa (15)

Dříve trávila většinu času u koní, ale to jí teď přestalo bavit. Chce si najít nové kamarády. Proto začala chodit do divadelního kroužku, i když se hodně stydí. Kromě toho taky hodně čte a sní o tom, jaké to bude, až vypadne od rodičů. Nedávno tajně zkoušela s kamarádkou kouřit za obchodem a bylo to hustý, ale bojí se, že máma přijde na to, že jí tajně bere cigarety a bude mít průšvih. Poslouchá Maroon 5 a Enyu a vůbec netuší, co jsou to larpy.

Killien (16)

Právě si zahrál svůj druhý larp a myslí, že je načase nadizajnovat svůj vlastní. Může za to Čiki, neb mu z nějakého důvodu asi věří nebo mu se mu už ten Asterion dělat nechtělo. Mimo to studuje pravidla DrD 1.6, ačkoliv je s nikým nehraje. Posloucháa Vypsanou Fixu, Volanty, Linkin Park a Avril Lavigne - jež vlastní originální CD (avril a linkiny). Na to, že pochází z Rožnova, do školy chodí do Valmezu (na 3. nejstarší české gymnázium v čr) zbytečně moc času tráví v Brně, Třebíči a Znojmě, za což můžou lidi z iKlubovny a Halahoje.